Сафлор - це багаторічна рослина, яка в основному використовується для виробництва олії, проте її успішно використовують і в тваринництві. Існує безліч переваг використання Сафлор як корм для тварин, і ми розглянемо деякі з них.

Високий вміст протеїну

Сафлор - відмінне джерело протеїну, необхідне здорового розвитку тварин. Протеїн міститься у всіх тканинах організму, тому його постійне поповнення в годівлі необхідне зростання та розвитку тварин.

Велика кількість амінокислот

Сафлор містить багато амінокислот, які є основним будівельним матеріалом для білків. Амінокислоти також допомагають покращити травлення та поглинання поживних речовин із корму.

Корисні жири

Сафлор містить омега-3 та омега-6 жирні кислоти, які є необхідними для здоров'я тварин. Ці жирні кислоти допомагають зміцнити імунну систему, покращити здоров'я шкіри та вовни, а також сприяють нормальному функціонуванню серцево-судинної системи.

Велика кількість клітковини

Сафлор містить велику кількість клітковини, яка допомагає покращити травлення та зменшити ризик захворювань шлунково-кишкового тракту у тварин.

Як використовувати Сафлор у тваринництві?

Сафлор можна використовувати як добавку до корму для тварин. Він може бути доданий до суміші корму або використаний як окремий корм. Сафлор також можна використовувати як силос.

При використанні Сафлору в годівлі тварин необхідно враховувати, що він містить високу кількість жирних кислот, тому слід стежити за дозуванням і не давати тваринам надто багато Сафлору, щоб уникнути проблем із травленням.

На закінчення, Сафлор - це відмінне джерело протеїну, амінокислот, корисних жирів та клітковини для тварин. Він може бути використаний як окремий корм або доданий до суміші корму, і його використання в тваринництві може призвести до поліпшення здоров'я та продуктивності тварин. Однак, необхідно враховувати, що Сафлор містить велику кількість жирних кислот, і слід стежити за дозуванням при його використанні у годівлі тварин.

Крім того, необхідно звернути увагу на якість Сафлору, який використовуватиметься у годівлі тварин. Низькоякісний Сафлор може містити шкідливі домішки. Тому, при виборі Сафлору для використання в тваринництві, слід переконатися в його якості та походження.

Сафлор, вирощений на полях, що належать компанії ХарківАгроСоюз, відрізняється високою якістю та екологічною чистотою. Компанія ретельно контролює усі параметри технологічного процесу.

Контактна інформація

Телефони та електронна пошта за якими ви можете зв`язатися з нами

Харківська обл. Валківський р-н с. Шарівка вул.Заводська 6

+380503231793 +380997740639

zolotko.vh@gmail.com alla@zolotko.com.ua

Заповнить та надішліть форму